top of page

Reservierung

Senden Sie uns eine Reservierung oder Frage

shutterstock_1693478092_edited.jpg
Začátek: 
shutterstock_491078962_edited.png
Startovné:  Kč - dospělí /  Kč - děti
shutterstock_1899981790_edited.jpg

Registrujte se vyplněním formuláře

Děkujeme za registraci!

Můžete nám také napsat nebo zavolat

+420 608 280 626
+420 608 455 563
Registrace

Kompletní informace

Datum a čas konání: 

Harmonogram:

Místo konání: MVN Petr, Andělská Hora, souřadnice: 50°11'57.0"N12°57'01.5"E

Startovné: 

 

Podmínky výhry v soutěži: 

Zázemí areálu: toalety TOI TOI, ohniště

 

Způsob soutěže: 

 

Lovná místa: 

 

💙 🐟 S veškerými ulovenými rybami bude zacházeno co nejšetrněji a budou vráceny zpět vodě!

 

Povinné vybavení: 

 

Technika lovu: 

Soutěžící chytá na 1 prut. Povolenou technikou je tzv. lov na položenou, feeder a plavačka. Použitá smí být pouze taková montáž, u které v případě jejího utržení dojde k uvolnění použitého olova (úniková montáž). Montáž může obsahovat pouze jeden návazec a jeden háček s PROTIHROTEM. Šokové šňůry zakázány! Odhozový monofil a olověnky povoleny. Nahazování je možné pouze ze břehu, stejně tak zdolávání ryb.

 

Pohyb a chování v průběhu závodu:

Každý z účastníků závodu včetně svého doprovodu je povinen chovat se šetrně a ohleduplně k přírodě a k uloveným rybám. Je přísně zakázáno jakkoliv poškozovat pobřežní porosty a rozdělávat oheň jinak, než v nadzemních zařízeních (gril, vařič).

 

Ostatní ustanovení:

Startující svou registrací a následnou účastí v samotném závodě souhlasí s uvedenými pravidly, což potvrdí svým podpisem při příjezdu. Organizátor soutěže si v případě nutnosti vyhrazuje právo upravit daná pravidla, o čemž by neprodleně informoval soutěžící.

Soutěžícím bude předán lovný sektor uklizený a na konci závodů bude opětovně přebírán v původním čistém stavu. Organizátor požaduje dodržování pořádku a úklid veškerých odpadků!

Během závodu budou pořizovány fotografie a video. Všichni účastnící dávají souhlas k pořizování uvedených záznamů svého osobního vyobrazení pro komerční užití bez nároku na odměnu, což potvrdí svým podpisem.

 

Vstup a pohyb rybářů po areálu je na vlastní nebezpečí - provozovatel ani organizátor neručí za způsobené újmy. Neručíme také za úrazy a odcizené věci na revíru.

Kompletní informace
bottom of page